O SPOLOČNOSTI

CASSPOS a.s. je súkromná výrobná a obchodná spoločnosť. V súčasnej dobe sa skladá z dvoch výrobných závodov Košice a Michalovce.

Závod v Košiciach s dlhou tradíciou v oblasti strojárstva je zameraný na spracovanie tenkých plechov na CNC -Stroje (pálenie, rezanie, ohýbanie a dierovanie). Kvalifikovaní odborníci, výrobné kapacity a prístup k zákazníkom predstavujú dostatočný základ pre budúci rozvoj produkcie, ktorá je orientovaná na export do EÚ. Závod ZEST Michalovce je podnik s bohatou strojárskou tradíciou a históriou, založený v roku 1950. Od roku 1975 firma začala svoju expanziu na zahraničné trhy s hlavným výrobným programom (vstrekovacie lisy CS, strojné zveráky a dvojplášťové nádrže ), ktoré boli exportované do mnohých krajín.

Od júna 2000 závod ZEST prevzala firma CASSPOS a.s. a v súčasnej dobe je zameraný na výrobu oceľových nadzemných a podzemných dvojplášťových nádrží určených pre čerpacie stanice a ukladanie kvapaliny. Strojové zveráky rôznych typov sú ďalším výrobkom firmy ZEST, rovnako ako oceľové zvárané jednotky, nosné rámy a základné rámy drevoobrábacích strojov, ocele a technológie na spracovanie hliníka.

Základné technologické operácie, s ktorými pracujeme, sú: zváranie, sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie, ohýbanie, rovnanie, zakružovanie, pálenie, rezanie, brúsenie, lakovanie a tepelné spracovanie výrobkov. Zameriavame sa na zabezpečenie kvality výrobkov a požiadavky zákazníkov sú najvyššie priority našej spoločnosti, o čom svedčí aj udelený certifikát kvality ISO 9001:2015 a certifikát zvárania EN ISO 3834-2:2006. Tím skúsených pracovníkov zabezpečuje, aby sa Vašim požiadavkám dostávala najvyššia pozornosť, aby ste získali tovary a služby na Vami požadovanej úrovni kvality.

V súčasnej dobe sú našou hlavnou výrobou nadzemné aj podzemné nádrže, strojové zveráky a tiež rôzne oceľové konštrukcie pre Nemecko, Slovensko a Austráliu, ktoré sú hlavným zameraním našej produkcie. Okrem toho ponúkame voľné výrobné kapacity pre obrábanie kovov, sústruženie, frézovanie, vŕtanie, ohýbanie, brúsenie, tepelné spracovanie, pieskovanie, lakovanie a zváranie.

Ak zvažujete obchodnú spoluprácu s našou spoločnosťou,
neváhajte a kontaktujte nás.